Międzynarodowy certyfikat IES i ICI

WYDAWANIE MIĘDZYNARODOWYCH CERTYFIKATÓW IES I ICI DLA ABSOLWENTÓW WYDZIAŁU ZARZĄDZANIA

1. Wszyscy absolwenci certyfikowanych kierunków studiów są uprawnieni do otrzymania międzynarodowych certyfikatów IES i ICI. Międzynarodowe certyfikaty IES będą wydawane w wersji angielskiej oraz w tłumaczeniu na język polski. Absolwenci mogą również poprosić o przetłumaczenie certyfikatu na język światowy zgodnie z aktualną ofertą przedstawioną na stronie internetowej IES (www.iescertificate.com). Międzynarodowy certyfikat ICI wydawany jest wraz z certyfikatem IES wyłącznie w języku angielskim.

2. Międzynarodowe certyfikaty IES i ICI mogą być wydawane wyłącznie przez Centralne Biuro IES. Absolwenci mogą ubiegać się o certyfikat wyłącznie za pośrednictwem Wydziału.

3. Absolwent może wystąpić o otrzymanie międzynarodowego certyfikatu bezpośrednio po zakończeniu studiów. Międzynarodowy certyfikat IES może zostać przyznany absolwentom również z mocą wsteczną bez ograniczeń czasowych. Jest to jednak uwarunkowane certyfikacją Wydziału w momencie ukończenia studiów przez Absolwenta.

4. Certyfikaty mogą być wysłane do Uczelni lub do poszczególnych ansolwentów za dodatkową opłatą (patrz tabela).

Mały zestaw certyfikatów IES (angielski oryginał w wersji drukowanej i elektronicznej, tłumaczenie na język polski, jedna wersja tłumaczenia na inny język - wersja drukowana i elektroniczna) + certyfikat ICI  87 €
Duży zestaw certyfikatów IES (angielski oryginał w wersji drukowanej i elektronicznej, tłumaczenie na język polski, wybrane wersje tłumaczeń na inne języki - 5 - wersje drukowane i elektroniczne) + certyfikat ICI  123 €
Dodatkowe wydanie tłumaczenia międzynarodowego certyfikatu IES na inny język zgodnie z aktualną ofertą przedstawioną na stronie internetowej IES (www.iescertificate.com) 37 €
Wysyłka międzynarodowego certyfikatu IES i ICI na adres klienta prywatnego 10 €

Aby otrzymać ww. certyfikaty należy wysłać zgłoszenie na adres: magdalena.weglarz@pwr.edu.pl w terminie: w semestrze letnim do 20 lipca, w semestrze zimowym do 10 lutego. W zgłoszeniu nalezy podać następujące informacje:

• kierunek i stopień ukończonych studiów (np. Zarządzanie ZDM II stopień)
  • datę egzaminu końcowego
  • datę urodzenia
  • wybór zestawu certyfikatów IES (mały lub duży)
  • inne języki certyfikatu, oprócz angielskiego.

Procedura postępowania jest następująca:

1. Dokonanie wpłaty 87 Euro na poniższe konto walutowe do wpłat w EUR:
SANTANDER BANK POLSKA S.A.
W tytule przelewu należy napisać: certyfikat IES, W8N - imię i nazwisko
Ważne: wpłata musi być w EURO, nie w PLN
2. Przesłanie (mailem: magdalena.weglarz@pwr.edu.pl) potwierdzenia wpłaty (pdf, screen, zdjęcie)
3. Zamawiamy zbiorczo certyfikaty dla wszystkich, jak tylko otrzymamy potwierdzenia
4. Wydruk i wysyłka certyfikatów trwają ok 2 tygodnie
5. Odbiór certyfikatów: osobisty w Dziekanacie od pon-pt w godz. 8:00-14:00 lub wysyłka na podany adres.

Podglądy certyfikatów: