Informacje dla studentów rozpoczynających naukę od semestru letniego 2023/2024

Szanowni Studenci 1 semestru,

na stonie Witaj na PWr — Politechnika Wrocławska udostępniony został zestaw informacji ułatwiający Wam rozpoczęcie roku akademickiego.

W załączniku znajdziecie instrukcje dotyczące min. aktywacji poczty studenckiej, logowania do systemu obsługi studentów, zapisów, szkolenia BHP.

Przypominamy, że do obsługi toku studiów wykorzystywany jest system USOS, w którym znajdziecie Państwo między innymi indywidualny rozkład zajęć oraz katalog kursów a w menu Dokumenty -> instrukcje będą sukcesywnie zamieszczane instrukcje z podstawowych funkcjonalności systemu.

Instrukcja składania podania o włączenie do dorobku dostępna jest pod linkiem.