Zmarł prof. Włodzimierz Sroka z WSB - wieloletni współpracownik i przyjaciel Wydziału

Data: 21.01.2023

O odejściu prof. Włodzimierza Sroki ze strony WSB:

image002.png

Odszedł wybitny, wspaniały i wrażliwy Człowiek, niezwykły Nauczyciel akademicki i Naukowiec, znany i ceniony Ekspert z zakresu zarządzania strategicznego, innowacji i przedsiębiorczości oraz społecznej odpowiedzialności biznesu. Wieloletni pracownik badawczo-dydaktyczny Akademii WSB, były Prorektor ds. Nauki, profesor w Katedrze Zarządzania, kierownik i uczestnik międzynarodowych projektów i grantów badawczych. Autor oraz współautor monografii opublikowanych m.in. w Springer, Shaker Verlag, Cambridge International Publishing oraz artykułów naukowych indeksowanych w bazach Scopus i Web of Science. Członek Rad Naukowych oraz redaktor i recenzent czasopism krajowych i zagranicznych. Aktywny działacz na rzecz zacieśniania współpracy międzynarodowej Akademii WSB z zagranicznymi ośrodkami akademickimi.

Cześć Jego Pamięci.

O terminie i miejscu pogrzebu Pana Profesora Włodzimierza Sroki poinformujemy niezwłocznie.