Zapraszamy na Dzień Otwarty na Wydziale Zarządzania

Miejsce wydarzenia: Wydział Zarządzania, bud. B-4, sala 409
Godzina: 10:00 - 15:00

pokaż na mapie

Do czego przyda Ci się to zarządzanie? Wyczerpującej odpowiedzi udzielimy już 5 kwietnia podczas Dnia Otwartego na Wydziale Zarządzania :) Do zobaczenia o godz. 10.00 w budynku B-4 w sali 409.

Będzie o zarządzaniu marką osobistą, o przedsiębiorczości, o kierowaniu ludźmi w zespole, ratowaniu firmy, przywództwie, biznesie i wielu innych aspektach związanych z zarządzaniem i inżynierią zarządzania.

Pokażemy Wam, jak pracujemy, jak się u nas studiuje i dlaczego zawsze warto stawiać na zarządzanie. Odpowiemy na każde wasze pytanie, a nasi studenci chętnie opowiedzą Wam jeszcze więcej. Tego dnia jesteśmy tylko dla Was!

Nasz Samorząd ma dla Was świetną grę strategiczną, zapisać można się tutaj: Zgłoszenia - Gra podczas Dni Otwartych Wydziału Zarządzania (google.com)

Save tha date i do zobaczenia na Wydziale!

Mamy dla was również trochę niespodzianek, dlatego warto śledzić nas na Facebooku: Facebook i Instagramie: Wydział Zarządzania PWr 👩‍🎓👨‍🎓 (@wydzial_zarzadzania_pwr) • Zdjęcia i filmy na Instagramie

Jeśli macie pytania - piszcie śmiało: dorota.matloch@pwr.edu.pl

plakata3_w8_do_pwr_2024_v2.jpg