Wystartował konkurs ABi 2024

Data: 30.11.2023 - 22.03.2024
Miejsce wydarzenia: Wydział Zarządzania PWr

pokaż na mapie

Można już zgłaszać swoje pomysły na najlepszy studencki pomysł biznesowy do naszego konkursu Akademia Biznesu ABi - 2024. Czekamy na projekty studentów z całej PWr.

Jesteś studentką/studentem PWr i masz pomysł na biznes? Świetnie – ABi – Akademia Biznesu jest właśnie dla Ciebie.

ABi to konkurs na najlepszy studencki pomysł biznesowy organizowany przez Wydział Zarządzania. Do niedawna odbywał się wyłącznie na W8, ale w zeszłym roku postanowiliśmy wyjść z nim dalej – na całą PWr i okazało się, że był to strzał w dziesiątkę - otrzymaliśmy ponad 20 zgłoszeń zespołów z różnych wydziałów PWr!

Formularz zgłoszenia, regulamin konkursu i plan działań znajdują się na steonie ABi: Konkurs ABi - Akademia Biznesu / Wydział Zarządzania (pwr.edu.pl)

slajder_wydzial_abi_2023.jpg