Wydziałowa Komisja ds. Finansowania Działalności Studenckiej ogłasza drugi w 2024 roku konkurs na wnioski K (naukowe) oraz B (budżetowe).

Data: 18.03.2024

Wnioski należy wysyłać elektronicznie do 21 marca do godziny 23:59 na adres kfds.w8@pwr.edu.pl

Komisja przypomina, że wydatkowanie ewentualnych środków może być zaplanowane w dowolnym momencie roku kalendarzowego 2024 (zaleca się przed końcem listopada).

Wnioski należy wysłać tylko w formie elektronicznej (skan albo wystarczającej jakości zdjęcie wniosku ze wszystkimi niezbędnymi podpisami).

Dodatkowe informacje dotyczące składania wniosków:

• Wnioski należy i wystarczy przesłać drogą elektroniczną z konta autoryzowanego w domenie pwr.edu.pl (studencka poczta elektroniczna)
  • Akceptowane są pliki o nazwie i w formacie W08_K24b*.pdf, W08_K24b*.png lub W08_K24b*.jpg
  • W nazwach plików proszę zamieścić przedrostek W08_K24b oraz nazwę (skróconą ale czytelną) podmiotu zgłaszającego (osoby, organizacji studenckiej)
  • O przyjęciu wniosku decyduje godzina oraz sposób dostarczenia (nadawca: ***@student.pwr.edu.pl). Wnioski wysłane po terminie nie będą rozpatrywane na najbliższym posiedzeniu Komisji
  • Potwierdzeniem przyjęcia wniosku jest wiadomość zwrotna z numerem rejestracyjnym wniosku w bieżącej edycji konkursu.

Wzory wniosków, zasady finansowania działalności studenckiej oraz Porozumienie, określające system finansowania działalności studenckiej w Politechnice Wrocławskiej można znaleźć pod adresem: https://samorzad.pwr.edu.pl/dzialalnosc/finansowanie-dzialalnosci-studenckiej/dokumenty-i-wzory-wnioskow

Komisja przypomina, że środki finansowe można przeznaczyć między innymi na dofinansowanie przedsięwzięć takich, jak: działalność promocyjna, szkolenia dla członków KN (również wyjazdowe), udział w wydarzeniach naukowych, zakup materiałów promocyjnych i wiele innych.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w czasie otwartego, drugiego posiedzenia Komisji zaplanowanego na poniedziałek 25 marca 12.45 – 13.15.

Link do posiedzenia Komisji: