Nabór do 6. edycji Szkoły Liderów Lokalnych

Data: 14.10.2024

Trwa nabór do 6. edycji Szkoły Liderów Lokalnych: Lider Wysokiej Jakości Życia

Szkoła Liderów Lokalnych (SLL) to wspólna inicjatywa Uniwersytetu Ekonomicznego we WrocławiuPolitechniki Wrocławskiej i Uniwersyetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Mogą do niej dołączyć wszyscy studenci i studentki tych uczelni, zaangażowani w obszar społeczny i/lub biznesowy, pragnący rozwijać swoje zdolności organizacyjne i liderskie.

Działania w ramach SLL trwają od listopada 2024 do czerwca 2025. W ciągu tych kilku miesięcy studenci i studentki pracować będą w interdyscyplinarnych zespołach, mając zapewnione wsparcie tutorów. Zespołom zaprezentowane zostaną rzeczywiste wyzwania, zgłaszane przez jednostki samorządu lokalnego. Tematyką wyzwań będzie m.in. zrównoważony rozwój, ekonomia zarządzania, czy gospodarka przestrzenna.

Link do formularza rekrutacyjnego oraz dodatkowe informacje znajdują się na stronie Lidera SLL, Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Na Politechnice Wrocławskiej program jest realizowany pod patronatem Centrum Innowacji Miejskich PWr, we współpracy Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości i Wydziału Zarządzania. Jego koordynatorką jest dr Agnieszka Dziob-Zadworna.