Wydział Zarządzania

Pierwszy w tym roku wykład z cyklu Praktyczna Strona Biznesu

Data: 14.11.2022

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Data: 16.11.2022
Miejsce wydarzenia: Wydział Zarządzania PWr
Godzina: 15:00

Powrót
pokaż na mapie

16 listopada 2022 o godzinie 15.15 zapraszamy na pierwszy w tym roku akademickim wykład z cyklu Praktyczna Strona Biznesu. Naszym gościem będzie Wolodymyr Tokar z Państwowego Uniwersytetu Handlowo-Ekonomiczego z Kijowa na Ukrainie. Wykład będzie miał formę hybrydową - spotkamy się w sali 409 i na platformie zoom.

Temat spotkania: Wpływ wojny rosyjsko-ukraińskiej na bezpieczeństwo narodowe krajów europejskich

Link do spotkania:

https://pwr-edu.zoom.us/j/95944181505

Identyfikator spotkania: 959 4418 1505

Proponowany porządek wykładu:

Wpływ wojny rosyjsko-ukraińskiej na bezpieczeństwo gospodarcze krajów

1. Ogólne przemyślenia na temat obecnej wojny
2. Podstawy ekonomicznego bezpieczeństwa państwa (teoria)
3. Wpływ wojny na bezpieczeństwo gospodarcze krajów europejskich
4. Priorytetowe kroki w celu pomocy Ukrainie (i Unii Europejskiej)

O Prelegencie

tokar.jpg

Doktor nauk ekonomicznych (doktor habilitowany), profesor, profesor Katedry Inżynierii Oprogramowania i Cyberbezpieczeństwa, Wiodący Specjalista Działu Projektów Grantowych Państwowej Wyższej Szkoły Handlu i Ekonomii. W latach 1996-1997 ukończył szkołę średnią w Stanach Zjednoczonych w ramach programu "Supporting Future Leaders" W latach 2016-2019, na zaproszenie, prowadził zajęcia w University of Redlands School of Business (Kalifornia, USA), SGH (Warszawa, w ramach mobilności akademickiej) oraz Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach (Filia w Piotrkowie Trybunalskim) jako członek grupy roboczej ds. opracowania planu równości płci Państwowej Wyższej Szkoły Handlu i Ekonomii na lata akademickie 2022-2024, Kierownik szkolenia Katedry Jean Monnet "Wpływ integracji europejskiej na bezpieczeństwo gospodarcze państw członkowskich UE", trener w zakresie "Rozwoju innowacji i inwestycji w Unii Europejskiej" oraz "Rzecznictwa na rzecz integracji europejskiej", trener Programu Małych Grantów Dyplomacji Publicznej. Certyfikowany ekspert w zakresie ekspertyzy prawnej dotyczącej płci (szkolenie "Szkoła dla trenerów w zakresie ekspertyzy prawnej dotyczącej płci", zorganizowane przez UNWomen na
Ukrainie), współzałożyciel "Inicjatywy genderowej dla uniwersytetów i społeczeństwa". Laureat Stypendium Gabinetu Ministrów Ukrainy dla Młodych Naukowców. Programista, kierownik, koordynator i nauczyciel-szkoleniowiec w projektach Erasmus+.

Galeria zdjęć

Politechnika Wrocławska © 2024

Nasze strony internetowe i oparte na nich usługi używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Ochrona danych osobowych »

Akceptuję