Międzynarodowa konferencja HUSNAT, edycja 2.0

Data: 24.10.2024
Miejsce wydarzenia: Politechnika Rzeszowska

W imieniu organizatorów: Politechniki Rzeszowskiej, Politechniki Wrocławskiej (Wydział Zarządzania) oraz Politechniki Lubelskiej, serdecznie zapraszamy na drugą edycję międzynarodowej konferencji naukowej pt. „Perspektywa humanistyczna i społeczna w naukach technicznych - HUSNAT”, która odbędzie się 24-25.10.2024 r. w Rzeszowie.

Tematyka konferencji obejmuje m.in.: Aspekty pozatechniczne w badaniach inżynierskich; Społeczną odpowiedzialność uczelni; Przeszłość i przyszłość w interdyscyplinarnych badaniach naukowych; Nauki humanistyczne i społeczne w komercjalizacji wiedzy i dydaktyce uczelni; Społeczno-etyczne konsekwencje sztucznej inteligencji; Filozoficzne, prawne i etyczne aspekty technologii; Ekonomiczną i finansową perspektywę nauk technicznych.

Publikacje: organizatorzy zapewniają (bez dodatkowych opłat) publikację zaakceptowanych przez recenzentów tekstów wystąpień w czasopismach: Humanities and Social Sciences (70 pkt), Journal of Humanities and Social Sciences (70 pkt), Studies in Logic, Grammar and Rhetoric (100 pkt), Modern Management Review (20 pkt) lub w recenzowanej monografii pokonferencyjnej lub recenzowanej monografii.

Termin przesyłania publikacji: koniec 2024 r.

Terminy i opłaty:

• Rejestracja I termin: do 16 września 2024 r. – dla uczestnictwa stacjonarnego: 990 zł, on-line: 650 zł, płatność do 1 października 2024 r.
  • Rejestracja II termin: do 1 października r. – dla uczestnictwa stacjonarnego: 1090 zł, on-line: 750 zł, płatność do 7 października 2024 r.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny na stronie konferencji: https://husnat.pwr.edu.pl/