15 września 2021 kontynuujemy swoją działalność jako Wydział Zarządzania na PWr." /> 15 września 2021 kontynuujemy swoją działalność jako Wydział Zarządzania na PWr." />

Witamy na Wydziale Zarządzania Politechniki Wrocławskiej

Data: 06.09.2021

To historyczny moment. 15 września 2021 roku kontynuujemy swoją działalność jako Wydział Zarządzania na Politechnice Wrocławskiej. Stworzyliśmy go w oparciu o najważniejsze dla nas wartości – ponad 50-cio letnią tradycję Wydziału Informatyki i Zarządzania i nowoczesną, interdyscyplinarną działalność dydaktyczno-naukową. Będziemy na nim kształcić studentów na kierunkach Zarządzanie oraz Inżynieria Zarządzania oraz rozwijać ofertę ogólnouczelnianych kursów menadżerskich i humanistycznych. Naszym celem jest zbudowanie silnego i otwartego na zmieniający się świat miejsca, które, dzięki nieustającemu rozwojowi kadry naukowo-dydaktycznej będzie efektywnie przygotowywało młodych ludzi do wejścia na współczesny rynek pracy. Chcemy być już tam, gdzie inni dopiero zamierzają być.

Jednocześnie informujemy, że strona internetowa www.wiz.pwr.edu.pl jest już stroną archiwalną i nie zawiera aktualnych treści.